Flüssmetall

DVOUKOMPONENTNÍ TMEL

Popis:
FLÜSSMETALL je profesionální dvoukomponentní tmel, na bázi epoxydových pryskyřic ,černé barvy

Použití:
FLÜSSMETALL je dvoukomponentní tmel na opravu železných trubek, nádrží, nářadí a vybavení, na opravu ztržených nebo chybně vyvrtaných závitů , na tmelení trhlin a děr , na opravy modelů , forem a odlitků; tvoření prototypů , oprava prasklých odlitků , opravy upínacích osvětlovacích zařízení , vodovodních potrubí , kotevních šroubů a mnoho dalších využití. Používat lze na materiálech jako je železo/ocel litina , hliník , keramika , beton, dřevo atd.

Způsob aplikace:
Aby se dosáhlo optimální adheze, měl by být povrch zbaven mastnoty a špíny. Zdrsněním nebo pískováním povrchu docílíte velmi dobré přilnavosti
Míchání: Výdejní zdvojená stříkačka garantuje správný poměr směsí obou komponentů . Potom aplikujte na povrch, který se opravuje. Smíchaný epoxid nebude mít hned vysokou pevnost spoje, ale bude mít pouze manipulační pevnost. Vtlačte do prasklin a děr a odstraňte přebytečný materiál, nejlépe nářadím namočeným v čisté vodě. Aby po vytvrzení byl povrch hladký, otřete ho vlhkým hadříkem před ztvrdnutím. Před ztvrdnutím také odstraňte přebytečný materiál . Po 5 – 10 minutách bude epoxid tvrdý jako kov a zformuje se do houževnatého spojení. Za 30 minut je FLÜSSMETALL vytvrzen a může se vrtat , řezat , pískovat .

Technické údaje:
Doba zpracování: 3 - 4 min
Skladovatelnost: minimálně 6 měsíců, skladovat při 25°
Tvrdost: Shore D 80Úplné vytvrzení 24 hodin
Pevnost: ve smyku o 120°C
Chemická odolnost: odolný hydrokarbonátům, ketonům, alkoholům, esterům, vodním solným roztoků a zředěným kyselinám a zásadám
Elektrická odolnost: 30 000 MΩ
Smrštění: méně než 1%
Pevnost: v tlaku 84 MN/m² ( 12 000 psi)

Bezpečnostní opatření:
FLÜSSMETALL obsahuje epoxidovou pryskyřici a tužidla, které mohou zapříčinit podráždění citlivé pokožky. Proto se doporučuje, aby jste si ihned po použití umyli ruce a použili čistič na ruce nebo mýdlo s vodou. Nedávejte stříkačku k potravinám ani k nádobí .

Balení:

zdvojená stříkačka 25 ml

×