Cleaner HC

MYCÍ PROSTŘEDEK S ABRAZIVNÍM ÚČINKEM PRO MYTÍ SILNĚ ZNEČISTĚNÝCH RUKOU

Použití:
CLEANER HC:je tekuté mýdlo s abrazivním a odmašťovacím účinkem, určené pro mytí silně znečistěné pokožky rukou osob pracujících ve strojírenských, hutních, potravinářských a zemědělských provozech, opravárenských dílnách atd. Dále nalézá výhodné použití u osob, které musí denně manipulovat se silně znečištěnými předměty ( horníci, automechanici, řidiči nákladních automobilů a těžkých mechanismů, apod.). Je vhodné jako náplň mnoha typů nástěnných i příručních dávkovačů.

Vzhled a vlastnosti :
CLEANER HC je moderní mycí prostředek s abrazivem a odmašťovacím účinkem, určený pro mytí silně znečištěné pokožky rukou. CLEANER HC je světle žlutá, příjemněparfemovaná, tekutá suspenze. Obsahuje anioaktivní tenzidy, abrazivní složky, dermatologické a buildrové přísady.

Přeprava a skladování :
CLEANER HC se přepravuje v běžných krytých a čistých dopravních prostředcích,chráněn před povětrnostními vlivy a skladuje se v suchých,krytých a čistých skladech, chráněný před povětrnostními vlivy při teplotě nad  10 oC.

Způsob aplikace :
CLEANER HC se nanese v množství 3 až 5 ml na ruce. Třením rukou se působením abrazivní složky uvolní nečistoty. Poté se pokožka opláchne vodou. Postup lze podlepotřeby opakovat.

Bezpečnost práce :
Vzhledem k vysoké účinnosti CLEANER HC doporučujeme po umytí ošetřit pokožku rukou regeneračním krémem.

Balení :
0,5 litrová PE láhev

 

×