Supergrease - S

VODOSTÁLÝ MAZACÍ PROSTŘEDEK

Vlastnosti:
SUPERGREAS – S je víceúčelový, vysoce účinný mazací prostředek na bázi lithia. Aplikace je jednoduchá. Sprej vytvoří hladký povrch, zabraňuje nadměrnému opotřebení, zašpinění a znečištění. Má značnou pronikací schopnost, vytéká jako řídký olej, který se přemění na tuk. Díky své vynikající kvalitě vytváří film o vysoké pevnosti a je obzvláště odolný proti vodě a kolísání teploty. SUPERGREAS – S si udržuje specifickou viskozitu v rozmezí teplot - 35°C až + 200°C.

Použití:
Je speciálně vhodný pro následující použití:

Oblasti použití:
Osobní automobily: mechanika zvedání oken, zámky, klouby, stěrače a jejich motory, spojky, brzdy, pedály, kohouty topení, ložiska řízení, vodní čerpadla, ložiska elektrického generátoru.
Motocykly a jízdní kola: spojky a klapky, tachometry, lanka tachometru, řetězy, ozubená kola, pedály, kuličková ložiska, přehazovací mechanismy.
Průmysl: všude tam, kde se setkáváme s vodou a vyššími teplotami, např. ventilátory, převodovky, ložiska, hnací agregáty.

Technické údaje:

Vzhled: mazací prostředek ve sprejové formě
Na bázi: lithium
Specifická hmotnost při 20°C: 1,120 g/cm³ DIN 51 757
Roztékání při: 185°C
Tuhnutí při: - 35°C
4 Bal Test DIN 51350: 300 – 320 kg
Odolnost proti vodě podle DIN 51 807 při 90°C: 100%

Skladování:
Skladuje se v původních obalech v krytých skladištích.

Upozornění:
Výrobek je pod stálým tlakem. Chraňte před silným slunečním zářením a nevystavujte teplotám vyšším než 50°C. Nutno chránit před mrazem.

POZOR hořlavina !

Před každým použitím ověřte snášenlivost.

Balení:
sprej 500 ml

 

×