Handcleaner - K

MYCÍ PROSTŘEDEK S ABRAZIVNÍM ÚČINKEM PRO MYTÍ SILNĚ ZNEČISTĚNÝCH RUKOU

Použití:
HANDCLEANER - K je mycí pasta s abrazivním a odmašťovacím účinkem, určené pro mytí silně znečistěné pokožky rukou osob pracujících ve strojírenských, hutních, potravinářských a zemědělských provozech, opravárenských dílnách atd. Dále nalézá výhodné použití u osob, které musí denně manipulovat se silně znečištěnými předměty ( horníci, automechanici, řidiči nákladních automobilů a těžkých mechanismů, apod.). Je vhodné jako náplň mnoha typů nástěnných i příručních dávkovačů.

Vzhled a vlastnosti :
HANDCLEANER - K je moderní mycí prostředek s abrazivem a odmašťovacím účinkem, určený pro mytí silně znečištěné pokožky rukou. HANDCLEANER - K je světle zelená, příjemně parfemovaná, tekutá suspenze. Obsahuje anioaktivní tenzidy, abrazivní složky, dermatologické a buildrové přísady.

Přeprava a skladování :
HANDCLEANER - K se přepravuje v běžných, krytých a čistých dopravních prostředcích, chráněn před povětrnostními vlivy a skladuje se v suchých, krytých a čistých skladech, chráněný před povětrnostními vlivy při teplotě nad 10 oC.

Způsob aplikace :
HANDCLEANER - K se nanese v přiměřeném množství na ruce. Třením rukou se působením abrazivní složky uvolní nečistoty. Poté se pokožka opláchne vodou. Postup lze podle potřeby opakovat.

Bezpečnost práce :
Vzhledem k vysoké účinnosti HANDCLEANER - K doporučujeme po umytí ošetřit pokožku rukou regeneračním krémem.

Balení :
5 kg PE kbelík

×