Teflonsprej

MAZACÍ SPREJ S TEFLONEM

Použití:
Transparentní přilnavé mazivo určené zejména pro všechny části, které jsou vystaveny vysokému tlaku, silným vibracím nebo otřesům. Ideální pro dlouhodobé mazání obtížně přístupných mazacích míst a ve vodě pracujících mechanismů. Oblastní použití jsou různá odvětví průmyslu, jako např. potravinářský průmysl, rafinérie cukru,továrny na konzervy, papírny, automobilový průmysl, řemeslná výroba a montážně, lodní doprava, stavební stroje, komunální závody, čistírny odpadních vod atd. Vhodný na ložiska, části soustruhů, nekrytá ozubená kola, ozubené tyče, řetězové kladky a řetězy, „O“ kroužky, ocelová lanka, kluzné kolejnice, kloubové závěsy, navijáky,kabely apod.

Vlastnosti výrobku:
Zabraňuje zakousnutí a korozi , optimální schopnost vzlínání, dobrá a rychlá přilnavost, odolný proti vodě, vodním paprskům, slané vodě, proti zředěným louhům a kyselinám i proti korozivní průmyslové atmosféře. Proniká vodou. Pracovní rozsah teplot -30°C až +200°C. Bez FCKW a CKW.

Způsob použití:
Nastříkejte na potřebné očištěné místo.

Bezpečnostní upozornění:
Neobsahuje žádné nebezpečné látky, které je nutno deklarovat, pečlivě dodržujte pokyny uvedené na plechovce, hořlavý.

Skladování:
Skladuje se v původních obalech v krytých skladištích.

Upozornění:
Výrobek je pod stálým tlakem. Chraňte před silným slunečním zářením a nevystavujte teplotám vyšším než 50°C. Nutno chránit před mrazem.

Balení:
sprej 400 ml

 Před každým použitím ověřte snášenlivost.

×