TOT - O

RYCHLE VYTVRZUJÍCÍ LEPIDLO

TOT-O je dvousložkové, za studena rychle vytvrzující, ocelí a oxidy titanu plněné lepidlo s excelentní přilnavostí pro rychlé opravy a konstrukční aplikace s krátkým otevřeným časem pro práci.

Použití:
TOT-O je vhodné na lepení a opravy široké škály různých povrchů včetně oceli, hliníku, hliníkových slitin, PVC polyesteru, polykarbonátu a pozinkovaného železa. TOT-O nabízí vynikající přilnavost, pevnost a pružnost. Pro svou vysokou teplotní a chemickou odolnost je zvláště vhodný pro použití ve strojírenství, v elektronickém a automobilovém průmyslu a v opravárenství. Velice vhodný na opravy ocelových a litinových odlitků, potrubí, čerpadlových skříní, poškozených přírub, klínových drážek litinových součástí, apod. TOT-O má vysokou trvalou teplotní odolnost 140 – 145°C a krátkodobou 170 – 180°C.

Způsob aplikace:
Pro lepší přilnavost je vhodné povrch zdrsnit (bruska, drátěný kartáč, pilník) a udělat zápich. Lepené povrchy musí být čisté a zbavené mastnoty, prachu a dalších nečistot. Smíchejte stejné množství (váhově i objemově) obou složek a důkladně promíchejte do rovnoměrné hmoty. Aplikujte na 1 povrch a pod mírným tlakem spojte oba povrchy k sobě. Přebytečný materiál musíte odstranit před vytvrzením. Nechte vytvrzovat při pokojové teplotě ( 20°C ) nejméně 30 minut. Konečné vytvrzení nastane po 24 hodinách při 20°C. Po 24 hodinách může být vrtán, smirkován, natírán či jinak opracován.

Technické údaje:
Fyzikální forma: viskózní kapalina
Chemický typ: složka 1: pryskyřice s ocelí a aditiva
                        složka 2: polymer s oxidy titanu
Barva:              složka 1: světle šedivá
                        složka 2: černá
Hustota:          složka 1: 1,70 – 1,85
                       složka 2: 1,70 – 1,80
Tvrdost Shore D 24 hodin: 70 – 80
Viskozita: složka 1: 13 000 – 15 000 cps
složka 2: 40 000 – 45 000 cps
Poměr míchání: 1:1
Doba želatinace: 15 minut, úplné vytvrzení za 1 hod.
Teplotní odolnost: -40 +140°C až + 180°C

Upozornění:
Před použitím čtěte důkladně bezpečnostní list TOT-O .
Uvedené hodnoty jsou průměrné a nepředstavují specifikaci.

Balení:
25 ml stříkačkových kartuších o obsahu 20ml

×